Reviews
Beoordelingen van ervaringen van echte klanten. Laat je inspireren door de verhalen over ons.

Zeer tevreden met onze nieuwe Grando keuken! Al onze wensen werden perfect uitgetekend door Bjorn zodat we nu onze droomkeuken hebben! De plaatsing gebeurde zeer correct door Nicolas!

"Uitgekeken naar deze prachtige keuken!
Professioneel advies met Bjorn Lemahieu om deze samen te stellen met de keukenontwerper in de toonzaal van St Martens Latem
Vakmanschap om deze na levering tot dit prachtig resultaat te toveren
Wij dromen elke dag nog verder weg in dit pareltje "

In februari 2022 gingen we langs bij Grando keukens in Gent, we werden er heel goed ontvangen door Bjorn Lemahieu. Hij luisterde in het kennismakingsgesprek goed naar de zaken waar wij belang aanhechten bij een keuken. Op basis van dat gesprek werd er dan een ontwerp opgemaakt. Enkele weken later gingen we terug langs om het ontwerp te overlopen, dit leunde heel goed aan bij onze verwachtingen. We hadden ook nooit het gevoel dat we onder druk werden gezet om snel te beslissen, wat bij andere keukenbouwers soms wel zo was. Nu de keuken geplaatst is en uitvoerig getest, kunnen wij niet anders dan zeer tevreden terug kijken op het traject.

Onlangs onze keuken laten plaatsen door Grando keukens in Sint-Martens-Latem. Ik heb geen opmerkingen, enkel een grote loftrompet. De verkoper/interieurarchitect Bjorn Lemahieu was eigenlijk gewoon veel beter dan op de vorige 4 plaatsen waar wij geweest waren. Geen enkel logistiek/administratief of technisch probleem tegengekomen en tegelijkertijd met Bjorn een altijd bereikbaar aanspreekpunt.

Na positieve feedback van een vriendin die haar keuken had gekocht bij Grando keukens Sint-Martens-Latem, hebben wij ook een afspraak gemaakt. Eenmaal aangekomen op de afspraak werden we hartelijk ontvangen door Bjorn Lemahieu. Eerst luisterde hij naar onze noden, maar het was al snel duidelijk dat we niet wisten hoe we de indeling wouden of konden doen. Bjorn stond ons bij met raad en daad. Geen enkele opmerking van ons was hem teveel. Steeds de tekeningen aanpassen tot onze droom keuken te voorschijn kwam. Een weekje voor de plaatsing kwamen ze de keuken leveren vanuit Nederland. na een telefonische afspraak gemaakt te hebben, werd onze keuken door een zeer bekwaam team snel geleverd. Ook zij bellen eerst nog eens met een richtuur dat ze bij ons gingen zijn. Eenmaal begonnen met de plaatsing van de keuken, kwam Bjorn kijken (op zijn vrije dag) of alles naar wens verloopt. Wordt er toch op een probleem gestoten tijdens de plaatsing, onmiddellijk is er een oplossing. Je bent geen dossiernummer, je bent een echte klant waar alles voor wordt gedaan. Wat een service. Een echte aanrader.