Groep Schollier: Hélène-Charlotte, 38 entiteiten te Nieuwpoort

In het prestigieuze project Residentie Hélène-Charlotte, gelegen in Nieuwpoort, heeft Groep Schollier een 38-tal hoogwaardige appartementen ontwikkeld. Grando PRO werd geselecteerd om de keukens te ontwerpen en installeren, waarbij elk detail is afgestemd op de verfijnde smaak van de toekomstige bewoners.

Project

  • Projectontwikkelaar: Groep Schollier 
  • Project: Hélène-Charlotte
  • Aantal: 38 entiteiten
  • Locatie: Nieuwpoort

Van de 38 appartementen in dit project gaan er 27 in verkoop samen met 33 garages. Om de rust en privacy in het project te garanderen wordt het project intern opgedeeld in units A, B, C en D. Waarbij elke unit zijn eigen unieke ingang geniet. Op die manier worden de inkomhal, trappenhal en lift telkens met max. 8 à 9 appartementen gedeeld.


 

Wat kunnen wij voor jouw project betekenen?

Zoek je een betrouwbare partner voor de keukens en/of interieur van jouw project? Vul geheel vrijblijvend het formulier in en wij nemen spoedig contact met je op.