Dienst na verkoop
Grando Keukens streeft naar 100% tevreden klanten. Ook na verkoop bieden we u de beste service. Is er een probleem met uw keuken, neem dan gerust contact met ons op. We helpen u graag verder. Om dit zo snel mogelijk te laten verlopen, hebben wij de service in 2 categorieën verdeeld.
Service elektrische toestellen
Is er iets mis met uw toestellen (koelkast, oven, vaatwasser,…), onderstaand kunt u eenvoudig het merk van uw toestellen selecteren en direct een afspraak inplannen met een gespecialiseerde monteur.
Grando Service
Onder deze service valt alles wat te maken heeft met keukenkasten, werkbladen of toestellen van een merk dat niet vermeld staat bij de categorie "service elektrische toestellen".
Bij een probleem met uw elektrische toestellen dient er vaak een specialist van het merk zelf geraadpleegd te worden. Om dit snel en eenvoudig te realiseren, vindt u onderstaand de betreffende merken terug. U klikt op het merk van toestellen dat u heeft en kan online snel en eenvoudig een afspraak voor een monteur aan huis inplannen.
Heeft u een probleem met uw keukenmeubelen, werkblad of een merk toestellen dat niet vermeld staat bij "service elektrische toestellen", dan kan u contact opnemen met de vestiging waar u uw keuken gekocht heeft. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op, om u verder te helpen.
Vul onderstaand formulier in en wij contacteren u zo snel mogelijk met een geschikte oplossing. Neemt u liever telefonisch contact met ons op, dan treft u onderaan voor iedere vestiging de juiste gegevens.