Piet Vandewalle
zaakvoerder
piet.vandewalle@grandokeukens.be

 

B2C

Greet Loyson
verantwoordelijke boekhouding
greet.loyson@grandokeukens.be

Jean-Pierre Billiet
keukenontwerp, -advies en -verkoop
aan particuliere klanten
jean-pierre.billiet@grandokeukens.be

Nathalie Depoortere
keukenontwerp, -advies en -verkoop
aan particuliere klanten
nathalie.depoortere@grandokeukens.be

Benedikte Muylle
keukenontwerp, -advies en -verkoop
aan particuliere klanten
benedikte.muylle@grandokeukens.be

 

B2B

Helen Supply
begeleiding en keukenontwerp voor projectklanten
helen.supply@grandokeukens.be

Jozefien Vandromme
begeleiding en keukenontwerp voor projectklanten
jozefien.vandromme@grandokeukens.be

Grando Back Office / magazijn / atelier
Liebeekstraat 16 – 8800 Roeselare – T 051 22 91 76

Back office algemeen

Veronique Verhamme
operationeel verantwoordelijke
veronique.verhamme@grandokeukens.be

Nancy Lambrecht
logistiek en bestellingen
nancy.lambrecht@grandokeukens.be

Johan Van Poecke
magazijnbeheer
johan.van.poecke@grandokeukens.be

Maika Logie
boekhouding
maika.logie@grandokeukens.be

 

Back office projecten

Santina Roegies
coördinatie basisoffertes voor projecten
santina.roegies@grandokeukens.be

Daphne Dhelft
opmaak basisoffertes voor projecten
daphne.dhelft@grandokeukens.be

Jarmik Segers
technische support voor projecten
jarmik.segers@grandokeukens.be

Miet Dapper
technische support voor projecten
miet.dapper@grandokeukens.be

 

Ons eigen plaatsingteam